Tmou


Tmou 2016

A tak jako jo. Vyhrát Tmou máme furt tak nějak v plánu. Ještě uhrát bednu na Matrixu a dojít Po trati. To jsou takové ty nedosažené mety, které nám chybí. Statisticky nám tahle hra fakt jde. Třikrát už jsme na ní byli druzí, jednou třetí, jednou čtvrtí. Tak si člověk pořád říká, že prostě musí hrát a ono to časem vyjde. Takové ty naše vize, že si nejdřív musíme uhrát svých jidášských třicet stříbrných, a až se nám to podaří, tak konečně vyhrajeme. Při našem štěstí kvalifikaci.

Celý článek...
 
Tmou 2009

Zase nás jednou čekala šifrárna, na kterou jsme byli schopni sestavit družstvo z vlastních řad. Kromě těhotné Aleny kompletní základní sestava. A protože s námi z výše uvedeného důvodu letos Alena hrála pouze Sendvič a protože v inkriminovaném dni Ondra byl kdesi v Kroměříži, na kvalifikaci jsme se sešli v akční sestavě Alena, Martin, Petr, Pepa a já. Alena a Martin tvořili pracoviště královéhradecké, zbytek pracoviště poličské. Nakoupili jsme si nějaký proviant a mohlo se začít. Prvních devět minut kvalifikace jsme strávili hledáním zadání a jeho vzájemným přeposíláním mezi Poličkou, Hradcem Králové a Jičínem.

Celý článek...
 
Tmou 2007 Pomocní ponocní na Tmou 9 (a Pralinky zvlášť na její kvalifikaci)

Let me tell you of the night of high adventure…

Celý článek...
 
Tmou 2011

Hlavně nebýt pověrčivý, vždyť 13 je jen číslo mezi 12 a 14.

Celý článek...
 
Tmou 2008

Měli jsme velké oči. Sen o tom, jak vydařený šifrovací rok 2008 zakončíme slavným vítězstvím na ještě slavnější jubilejní Tmou, na které porazíme všech 500 soupeřů, když dojdeme do cíle jako jediní, a to ještě za tmy. To se sice úplně nepovedlo, ale slávy jsme si tam užili stejně dost. Malá odbočka: Byl jsem za Pralinky zvlášť kdysi kárán, že si málo věříme a moc se podceňujeme. Tak to napravuju.

Celý článek...
 
Tmou 2006 - vyprávění o noci drkotajících zubů, šťavnatých nadávek, sto deseti kalorií a promrhaných nápadů

Když se spustila registrace na Tmou, objevila se lákavá možnost vlísat se do pořadatelské přízně prostřednictvím motivačního eseje. Proč tedy chceme hrát Tmou? Jakožto tiskový mluvčí týmu jsem se zhostil hledání odpovědi na tuto otázku a pokus vyšel. Získali jsme protekci a s radostí jsme přijali možnost nedělat kvalifikaci, s níž máme dlouhodobě problémy. I tentokrát reálně hrozilo, že nás pět ji bude dělat s omezenými komunikačními možnostmi na čtyřech různých místech. Ještěže to tak dopadlo, jinak by bylo Jmelí opět kvalifikováno dříve než my a mohli by propadnout pýše. Jejich bleskurychlé luštící kvalifikační smršti bychom rozhodně nestačili.
Esej, jehož zásluhou jsme podloudně pronikli mezi kvalifikované týmy je zde:

Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 Další > Konec >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL