Bedna


Bedna 2017
Bedna na nás vyrukovala s hrozbou. Dostaneme bazmek. Dokonce dopředu přiznaný, na který se vybírá kauce. Bazmeky nemáme rádi. Důvody už se rozebraly mnohokrát, netřeba je opakovat. Je to pořád dokola o tom samém. Ale Bedna je Bedna. Tam se prostě jít musí. Tak zkusíme nepředjímat. Třeba to dopadne dobře.

Celý článek...
 
Bedna 2011

Bedna se v roce 2011 dočkala jubilejního desátého ročníku a Pralinky zvlášť se po dlouhé době sešly na terénní šifrárně v prasestavě z dávných dob, která se od dávných dob z důvodu malých dětí scházela jen na Sendviči. Obavy z velkoleposti mírnilo nízké startovné, nabuzení z vítězství na Ostrovtipu a silná sestava dávaly naději na dobré umístění. Sestava a množství soupeřů pak mírnilo tu naději.

Celý článek...
 
Bedna 2010

Na Bednu 2010 jsme vyráželi v základní silné sestavě se záměrem složit reparát z pokaženého Sendviče. Ryze pánská sestava nás jen nechávala lehce neklidnými, jak budeme řešit případný zákyseček. A že jich bylo.

Celý článek...
 
Bedna 2009

Po roce a půl jeho čerstvého rodičovství jsme se zase sešli s Pepou na nádraží, abychom vyrazili na terénní šifrárnu. Na tričkách jsme měli připnutou placku "Chceš dojít Bednu? Zeptej se mě jak!" a říkali jsme si, že by potřebovala sestřičku. Cestou do Pardubic jsme se věnovali výrobě šifer Svíček, dál se k nám připojil Ondra a Petr a věnovali jsme se Bednářským listům. Na nádraží jsme se pak pozdravili s úbohými Slováky a dál jsme se věnovali výbornému obídku v jedné holešovické hopsodě. Máme velkou rezervu, na start dorážíme mezi prvními a vtipně zabíráme jednu a půl z těch nemnoha laviček, co v parku jsou, aby na ostatní nezbylo.

Celý článek...
 
Bedna 2008

Už rok jsme se honosili odznakem „Chceš dojít Bednu? Zeptej se mně jak.“

Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 Další > Konec >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL